Opublikuj swój własny kurs dla podcasterów

Zostań trenerem Akademii podcastera

Planujesz nagrać kurs, którego treść przyda się podcasterom? A może masz już taki kurs? Opublikuj go w Akademii podcastera. Dziel się swoją wiedzą z polskimi podcasterami.
Zostań trenerem

Jak opublikować swój kurs

Pierwsze kroki na platformie Akademia podcastera

Zarejestruj się, aby zostać nauczycielem

Musisz , aby wypełnić ten formularz

Skontaktuj się z nami. Formularz kontaktowy znajdziesz po lewej stronie. Opisz swój kurs i koniecznie daj nam znać czy jest już gdzieś dostępny (chętnie obejrzymy demo), czy dopiero zamierzasz go nagrać lub opublikować. Jeżeli uznamy, że Twój materiał jest wartościowy dla podcasterów, wyślemy do Ciebie e-mail z kolejnymi krokami.
Warunkiem, który musi być spełniony, jest przydatność kursu dla podcasterów. Przy czym to nie musi być materiał o nagrywaniu czy edycji plików. Podcasterzy potrzebują także poznać tajniki budowania marki osobistej, marketingu, ładnej wymowy, transkrypcji, itd.

Dbamy o jakość nagrań, więc Twój kurs musi być przygotowany porządnie. Obraz musi być dobrze widziany, głos zrozumiały, bez szumu, echa, na odpowiednim poziomie głośności. Być może przed podpisaniem umowy poprosimy Cię o 5-minutowy film demo.

Nie pobieramy stałych opłat, więc jeżeli Twój kurs nie zarabia, my również nie zarabiamy. Pobieramy stałą prowizję od sprzedaży.
Przejrzyj listę dostępnych kursów (znajdziesz je wszystkie w zakładce Kursy) i zobacz, czy kurs o podobnej tematyce nie jest już dostępny. Obecność podobnego kursu nie zdyskwalifikuje Cię, ale łatwiej będzie sprzedać unikalny materiał.

Jeżeli masz pytania, skorzystaj z zakładki Kontakt, albo użyj formularza po lewej stronie.