CZYM JEST AKADEMIA PODCASTERA

Akademia podcastera to miejsce, w którym znajdziesz kursy online, instrukcje, poradniki i warsztaty stacjonarne, których tematyka dotyczy rozwoju podcastów. Chcemy zebrać w jednym miejscu wszystkie materiały dostępne w polskim internecie, które dotyczą tworzenia podcastów, budowy studia podcastowego, wyboru sprzętu, edycji nagrań, a także marketingu, pracy z głosem, przeprowadzania wywiadów i wiele innych tematów, które mogą przydać się polskim podcasterom.

O Akademii

“Moją osobistą misją jest rozwój polskiego podcastingu. Żeby rósł w siłę.”

Krystian Zych, twórca Akademii

KIM JESTEŚMY

Akademia podcastera została zainicjowana przez Krystiana Zycha, podcastera, trenera podcastingu i edytora nagrań audio. Do współpracy zapraszani są eksperci, których wiedza i doświadczenie mogą przyczynić się do wzrostu popularności podcastingu w Polsce oraz do poprawy jakości publikowanych materiałów.

CO ROBIMY

Uczymy, pokazujemy, podpowiadamy w jaki sposób możesz zacząć swoją przygodę z podcastingiem, lub w jaki sposób możesz wznieść swój podcast na wyższy poziom. Celem Akademii jest pomoc zarówno całkowicie początkującym, jak i bardziej zaawansowanym podcasterom.

Poznaj nasz zespół

omnie1x1

Krystian Zych

Podcaster, producent podcastów, konsultant, trener, edytor.